Size ait olmayan ve size hizmet etmeyen ne varsa artık serbest bırakmaya hazır mısınız ?

The Bars, Amerika'da Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilen ACCESS Consciousness'ın ( Acess Bilinçlilik Sistemi) başlangıç çalışmasıdır.Beynimiz bir kapasitördür, yani gerilim ve eletrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm düşüncelerimizin, duygularımızın algı ve hislerimizin bir elektriksel bileşeni vardır. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen milyonlarca yıllık düşünceleri içinde hapseden dev bir bilgisayar gibidir.

Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık ,yaratıcılık, güç, cinsellik,yaşlanma, para vb. ile ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın , inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik şarj noktalası bulunur.

Bars seansında bu noktalara enerji akışı sağlanarak bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar elekromanyetik olarak serbest bırakılıp silinir.

Tıpkı bilgisayarınızdan gereksiz dosyaları silmek gibi.. Yaklaşık bir saat süren Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar. Çocukluktan gelen davranış kalıpları , inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra hayatınızda daha çok var olabilmeye anda kalabilmeye başlarsınız yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Bu dönüştürücü çalışmayı tek günlük seminerde öğrenip uygulayabileceksiniz..Eğer siz de artık yaşantınızda farklı bir yerden işlemek istiyorsanız Access Connsiousness ile size sunacağımız araç ve tekniklerle hayatınızda iyi gitmediğini düşündüğünüz herşeyi hemen değiştirebilirsiniz.